СТРАСБУРГ (QHA) -

У Європарламенті назвали чотири кроки, необхідні для посилення стійкості ЄС перед втручанням Росії у виборчі кампанії і російською пропагандою.

Про це йшлося під час дебатів у Страсбурзі, присвячених впливу російської пропаганди на країни ЄС.

Голова Комітету Європейського парламенту у закордонних справах, німецький депутат Девід Макаллістер наголосив, що російська кампанія з дезінформації спрямована на підрив основ об'єктивної журналістики і призводить до поширення упередженої інформації.

Він зазначив, що необхідно посилити стійкість ЄС, і назвав чотири кроки, які необхідно реалізувати.

— В першу чергу неупереджено розслідувати російське втручання у виборчі кампанії. По-друге, ввести цілеспрямовані санкції у зв'язку з хакерством і публікацією сфальсифікованих конфіденційних даних, заявив Макаллістер.

Також він закликав зробити оперативну робочу групу зі стратегічної комунікації (East StratCom Task Force) постійною структурою ЄС, забезпечивши її належним фінансуванням.

Крім того, Маккалістер виступив за розробку ефективної стратегії з розвитку комунікацій та просування європейської політики і цінностей.

QHA повідомляло, що Європа слідом за Україною готова включитися у боротьбу проти російської пропаганди, заявив у новорічному зверненні до нації президент Франції Еммануель Макрон.

Джерело: Глав.ком

QHA