КРАСНОДАР (QHA) -

У Павла Гриба сильні болі в шлунку, у нього була блювота і в будь-яку хвилину може початися кровотеча, повідомив на своїй сторінці у Facebook батько наймолодшого українського політв'язня в Росії Ігор Гриб.

За його словами, життя Павла у небезпеці, однак адміністрація СІЗО на його скарги про погіршення здоров'я не реагує, і медичну допомогу йому не надають.

— 9 квітня 2018 року Великдень. День другий. Репресивна машина РФ, незважаючи на свято, працює. Марина Дубровіна, російський адвокат Павла, зараз знаходиться у СІЗО-5 м. Краснодар на слідчих діях. Павло почуває себе дуже погано, була блювота і сильний біль у животі. Адміністрація СІЗО на скарги Павла про погіршення здоров'я не реагує, медична допомога не надається. Відкриття внутрішньої кровотечі може статися у будь-який час. Життя Павла у небезпеці! — написав Ігор Гриб.

Нагадаємо, 20 березня в Росії відбулося засідання з розгляду апеляції на запобіжний захід українцю Павлу Грибу, якого незаконно утримують в РФ.

В ЄС заявили, що очікують негайного звільнення українця Гриба та інших українських громадян, які утримуються в Росії.

Українець Павло Гриб зник безвісти 24 серпня в Білорусі. За його словами, на автостанції Гомеля його викрали невідомі люди в цивільному і передали іншим невідомим людям в лісі. Більше доби його тримали в приміщенні без вікон, після чого відвезли до Смоленської області, де «законно» оформили арешт.

Влада Білорусі не визнає своєї причетності до викрадення українця.

QHA