ВАШИНГТОН (QHA) -

Посольство Росії у США визнало факти зупинки в Азовському морі суден, які прямують до портів Маріуполя і Бердянська, повідомили у дипвідомстві РФ.

У посольстві також звинуватили Україну в "замовчуванні фактів піратства".

— Держдеп в особі офіційного представника Х. Нойерт перейнявся легітимними зупинками для перевірок суден в Азовському морі. Зупинками. Не арештами, не затриманнями. Примітно, що з «сотень» судів не названо жодного — це важливо для розуміння політики подвійних стандартів. Держдеп свідомо уникнув цього. Адже тут замовчують факти українського піратства, — йдеться у повідомленні.

У посольстві РФ у США заявили, що американська влада таким чином відволікає увагу «від грубих порушень прав людини».

— Перш за все йдеться про викрадення російських громадян за кордоном для подальших процесів над ними у США, що супроводжується психологічним тиском і заздалегідь відомими обвинувальними вироками.

QHA повідомляло, що Україна планує збільшити сили в Азовському морі, зокрема, перекине до його акваторії додаткові сили морської піхоти, берегової артилерії і посилить корабельне угруповання. Командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України Ігор Воронченко заявив, що такі заходи необхідні для захисту всіх рубежів і мирної виробничої діяльності в Азовському морі.

Джерело: УНІАН

QHA