КИЇВ (QHA) -

Народні депутати парламентської фракції «Народний фронт» запропонували співробітникам Служби безпеки України розслідувати провокаційну діяльність і обставини минулого депутата Надії Савченко. Про це зазначається у заяві партії, опублікованій на її офіційному сайті.

У тексті побічно вказується на можливість того, що полон, суд і подальше звільнення нардепа Савченко є заздалегідь підготовленою операцією російських спецслужб.

— Наша політична сила звертається до СБУ із закликом вивчити всі обставини провокаційної діяльності Савченко. Зокрема у період, що передував її «полону» і «перебуванню» в російській в'язниці. Вся правда про Савченко має стати відома для того, щоб наше суспільство отримало щеплення від фсб-шних спецоперацій, які народжують псевдогероїв. Країна повинна знати, чи відповідають дійсності підозри про те, що і полон, і російський суд, і звільнення цієї особи було лише бутафорією за сценарієм ФСБ.

«Народний фронт» стверджує, що на даний момент дії Савченко спрямовані на легалізацію бойовиків на Донбасі, з метою формування у міжнародної громадськості враження, ніби в Україні йде нібито «громадянська війна», а не боротьба з агресією РФ.

Нагадаємо, 24 лютого джерела бойовиків повідомили, що Надія Савченко приїхала до Макіївки, контрольованої терористами «ДНР», щоб відвідати українських військовополонених.

Пізніше глава Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат Рефат Чубаров заявив, що її вчинок не узгоджується із єдиною державною політикою, і запропонував законодавчим чином заборонити «особистостям, яких би статусів вони не були, без узгодження з єдиною державною політикою вступати у переговори з ворогом».

QHA