КИЇВ (QHA) -

16 січня Верховна Рада України може внести до порядку денного розгляд 4 зареєстрованих законопроектів про Антикорупційний суд. Про це на брифінгу повідомив голова Верховної Ради Андрій Парубій.

— На сьогодні в парламенті зареєстровано чотири альтернативні законопроекти про Антикорупційний суд. Завтра буде пропозиція включити їх тільки до порядку денного сесії, що дає підстави комітету їх розглядати, зазначив він.

Парубій додав, що парламент зможе приступити до розгляду законопроектів тільки після того, як вони пройдуть через профільний комітет.

QHA повідомляло, що прийняття законопроекту про Антикорупційний суд, який подав президент України Петро Порошенко, в цій редакції порушує зобов'язання України перед міжнародними партнерами. Глава місії Міжнародного валютного фонду (МВФ) в Україні Рон ван Роден заявив, що МВФ не погодиться з прийняттям президентського законопроекту.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко передав до Верховної Ради України проект закону про Антикорупційний суд. Порошенко позначив проект як невідкладний.

QHA