КИЇВ (QHA) -

Народні депутати від партії «Народний фронт» принесли на засідання Верховної Ради балалайки як символ російської пропаганди на телеканалі «Інтер». Про це повідомляє кореспондент QHA.

Так, балалайки поставили біля трибуни під час виступу заступника голови фракції "НФ" Юрія Берези, який заявив, що "«Оппоблок» — це п'ята колона і проект Росії". Також Береза ​​назвав "проектом Росії" нардепа Капліна та його політсилу.

 Від «Народного фронту» народним балалаєчникам каналу «Інтер» ми даруємо інструмент, на якому вони мають працювати,  заявив Береза ​​під оплески і сміх депутатів у залі.

Нагадаємо, 4 вересня почалися акції протесту проти редакційної політики телеканалу. Зокрема загорілася студія «Інтера» «Національні інформаційні системи», пожежу вдалося загасити о шостій годині вечора. За повідомленнями ДСНС, протягом дня телеканал підпалювали двічі.

Також поліцією були затримані п'ятеро учасників акції, які є колишніми військовослужбовцями 30-ї окремої механізованої бригади Збройних сил України.

5 вересня під головним офісом телеканалу «Інтер» зібралися мітингувальники з вимогою заборонити його мовлення. Учасники акції звинувачують «Інтер» у проросійській позиції.

6 вересня керівництво телеканалу погодилося виконати вимоги активістів — протягом 5 днів звільнити політтехнолога, росіянина Ігоря Шувалова, прибрати з ефіру російські серіали та антиукраїнські новини.

ФОТО: QHA

QHA