ЄРЕВАН (QHA) -

З ранку 25 квітня у столиці Вірменії Єревані поновилися акції протесту проти чинної влади. Лідер опозиційного руху, депутат вірменського парламенту Нікол Пашинян закликав активістів не залишати барикади.

Протестувальники знову почали перекривати головні дороги міста, до акцій приєдналися студенти.

Відзначимо, сьогодні також мали відбутися перемовини Пашиняна і в.о. прем'єр-міністра Карена Карапєтяна, проте їх скасували.

Карапєтян заявив про те, що Пашинян в односторонньому порядку висунув нові вимоги, зокрема, за форматом, порядком і методом висвітлення зустрічі.

У свою чергу Пашинян зазначив, що в Республіканській партії Вірменії "хочуть використовувати відставку Сержа Саргсяна для збереження влади".

Раніше прем'єр-міністр Вірменії Серж Саргсян пішов у відставку. У зверненні, опублікованому на сайті уряду країни, політик визнав свою помилку.

Раніше повідомлялося, що у Вірменії до протестувальників приєдналися вірменські військові. На кадрах, поширених світовими ЗМІ, видно, як військові братаються з протестувальниками.

Причиною ж акцій протесту став той факт, що екс-президента Вірменії Сержа Саргсяна на спеціальному засіданні парламенту обрали прем'єр-міністром країни. За кандидатуру політика проголосувало 77 депутатів Національних зборів, проти — 17. Вірменія, таким чином, перейшла до парламентської форми правління після затверджених конституційних змін.

QHA