ЄРЕВАН (QHA) -

Декілька сотень активістів опозиційного руху, який виступає проти прем'єрства Сержа Саргсяна, у Єревані (Вірменія), розбившись на групи, знову вийшли на вулиці з метою перекриття руху транспорту.

Раніше опозиційний депутат Нікол Пашинян, який очолює рух активістів, закликав їх продовжити акції, і щоб водії вантажівок перекрили дороги.

Поліція вранці 20 квітня затримала декількох активістів і одного з лідерів руху «Відкинь Сержа» Давида Санасаряна.

QHA повідомляло, що вірменська поліція попередила учасників протесту в Єревані про можливе застосування зброї у разі загрози нападу на органи державної влади. Протестувальників закликали не піддаватися на провокації організаторів акції.

Тим часом лідер протесту, Нікол Пашинян заявив, що поліція не має права використовувати зброю проти мирних демонстрантів.

Нагадаємо, 18 квітня учасники протесту в Єревані приступили до блокади резиденції глави уряду Сержа Саргсяна, якого парламент обрав на пост прем'єр-міністра.

Пашинян закликав протестуючих не вступати у зіткнення з правоохоронцями і не завдавати шкоди державному майну.

Раніше екс-президента Вірменії Сержа Саргсяна на спеціальному засіданні парламенту обрали прем'єр-міністром країни. За кандидатуру політика проголосувало 77 депутатів Національних зборів, проти — 17. Вірменія, таким чином, перейшла до парламентської форми правління після затверджених конституційних змін.

Джерело: Радіо Свобода

QHA