КИЇВ (QHA) -

У Росії заплановані масштабні пропагандистські заходи, мета яких — створення платформи для проросійського кандидата у президенти України, йдеться у повідомленні глави "Інформаційного опору" Дмитра Тимчука.

За його даними, інформаційним порядком подібних заходів стане "необхідність відновлення дружніх україно-російських відносин", розмови "братніх народів" і т. ін.

У повідомленні наголошується, що куратором пропагандистської кампанії стане помічник президента РФ Владислав Сурков.

— Напередодні виборів президента України у 2019 році, старту виборчої президентської кампанії у поточному році, а також в руслі обраної стратегії по Україні, у Кремлі (під егідою В. Суркова), запланували декілька масштабних пропагандистських заходів, спрямованих на формування інформаційної повістки про " братні народи" і необхідність відновлення "дружніх україно-російських відносин" (в кризі яких нібито винна чинна українська влада), і створення платформи для проросійського кандидата у президенти України, який буде ратувати за "мир у всьому світі" і використовувати напрацьовані під контролем Москви меседжі "україно-російського експертного середовища" для впливу на електорат, — йдеться у повідомленні.

У Кремлі надію покладають на експертів і політологів з України, які будуть підігравати потрібному Кремлю кандидату.

— За нашими даними, 5 – 9 жовтня 2018 року на території анексованого Криму планується проведення конференції "Російсько-українські відносини: проблеми і перспективи" із залученням російських і українських експертів і журналістів, а також представників "ЛДНР", "ПМР", Республіки Білорусь. Цей захід відбудеться за ініціативи і безпосередньої організаційної підтримки Фонду публічної дипломатії ім. А. М. Горчакова та Інституту миротворчих ініціатив і конфліктології, так само наближених як до Адміністрації президента РФ, так і російських спецслужб, — наголошується у повідомленні.

Раніше керівник "Інформаційного опору" Дмитро Тимчук повідомляв, що маріонеткова влада Криму і підконтрольна Кремлю організація «Українці Росії» готують до реалізації підготовлений комплекс антиукраїнських і пропагандистських заходів під умовною назвою «Південний вітер».

QHA