МОСКВА (QHA) -

Реакція Великобританії на інтерв'ю підозрюваних в отруєнні екс-шпигуна Сергія Скрипаля і його доньки у Солсбері Олександра Петрова і Руслана Боширова абсурдна. Про це повідомив прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков.

— Ми вважаємо неприйнятними будь-які асоціації керівництва Російської Федерації або російської держави з тим, що сталося у Солсбері. Дорікати Росії у брехні після виступу двох російських громадян — це так само абсурдно, тому що це прості громадяни, вони теж не мають відношення до держави, — зазначив він.

Пєсков підкреслив, що Путін навряд чи дивився інтерв'ю з підозрюваними.

— Але новинні якісь повідомлення, звичайно, йому доповідали у вигляді дайджестів.

Він додав, що у РФ немає підстав застосовувати заходи до Петрова і Боширова, оскільки невідомо, чи порушували вони якісь закони.

Нагадаємо, редактор телеканалу RT, якому Петров і Боширов дали інтерв'ю, Маргарита Симонян заявила, що підозрювані під час бесіди пили коньяк, нервували і пітніли.

Прес-секретар Міністерства закордонних справ Великобританії заявив, що інтерв'ю росіян в ефірі пропагандистського російського телеканалу RT тільки переконало керівництво Великобританії, що ці люди є офіцерами військової розвідки РФ.

Петров і Боширов відзначили, що до Солсбері вони прибули у якості туристів і їздили подивитися на кафедральний собор. Підозрювані підкреслили, що не знали, хто такий Скрипаль і у них не було з собою нервово-паралітичної речовини «Новачок», якою отруїли Сергія і Юлію Скрипаль.

Джерело: ТАСС

QHA