МОСКВА (QHA) -

28 березня Московський міський суд оголосив рішення у приватних скаргах заступників голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза та Ільмі Умерова на відмову Тверського районного суду прийняти позови до адміністрації президента Росії. Про це повідомив адвокат Микола Полозов на своїй сторінці у Facebook.

— Рішення Мосміськсуд оголошував кулуарно, без участі сторін, без протоколу. Тобто, фактично засідання не проводилося, а судді просто подивилися письмові матеріали та оголосили рішення. Закон тепер дозволяє їм це робити, називається це спрощений (письмовий) порядок провадження, — написав адвокат.

Полозов зазначив, що Московський міський суд ухвалив рішення Тверського районного суду.

— Московський міський суд вчора кулуарно затвердив усю цю маячню Тверського районного суду і не став скасовувати ці дві постанови. Текст рішення ще не готовий, але особисто мені буде цікаво, як люди з вищою юридичною освітою спробують пояснити це правове безумство. Можливо ніяк.

QHA повідомляло, що Московський міський суд ухвалив рішення розглянути приватні скарги Ахтема Чийгоза та Ільмі Умерова на постанови Тверського районного суду Москви у порядку спрощеного (письмового) провадження. Адвокат пояснив, що процес відбувся без безпосередньої участі сторін в судовому засіданні.

QHA