МОСКВА (QHA) -

У РФ порушили три кримінальні справи проти українських військових через нібито обстріли ними цивільних об'єктів на окупованому Донбасі.

Як повідомляє російський Слідчий комітет (СК), військовослужбовці нібито відкривали вогонь по селищу Оленівка і селу Сигнальне Петровського району міста Донецьк, у результаті чого двоє жителів дістали поранення.

— У зв'язку із цим порушено ще три кримінальні справи за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.356 КК РФ (застосування заборонених засобів і методів ведення війни), — заявили у СК.

Окрім цього, нібито через обстріли українських військових були пошкоджені об'єкти цивільної інфраструктури, а саме ділянки газопроводів у містах Донецьк, Горлівка і Докучаєвськ.

— Наразі проводяться слідчі дії, спрямовані на встановлення посадових осіб з числа українських військовослужбовців, причетних до скоєння цих злочинів, — йдеться у повідомленні.

Відзначимо, наприкінці травня у селищі Желєзний поблизу Торецька від снаряда бойовиків загинула 15-річна дівчинка. Загибла на ім'я Дарина була ученицею 9 класу загальноосвітньої школи № 7.

А днями раніше бойовики "ДНР" обстріляли школу в Світлодарську Бахмутського району, у результаті чого поранення дістала одна людина. Снаряд бойовиків розірвався на шкільному подвір'ї.

QHA