МОСКВА (QHA) -

Пропозиція повернути Україні військову техніку з окупованого Криму є проявом настрою Росії на мирне врегулювання ситуації на Донбасі. Про це заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков.

— Це — ще один жест доброї волі, прояв політичного настрою на те, щоб все-таки зрушити процес українського врегулювання з мертвої точки, — стверджує він.

Він заявив, що президент РФ Володимир Путін підкреслював «зацікавленість Росії у виведенні наших відносин (з Україною) з того піке, у яке вони увійшли, і з того ворожого і плачевного стану, в якому вони знаходяться».

Нагадаємо, Путін заявив, що Росія готова повернути Україні її військову техніку з окупованого Криму. За словами глави РФ, вся українська бойова техніка — "десятки кораблів і десятки бойових літаків" — знаходиться у жалюгідному стані. Однак сам Путін поспішив заявити, що провини РФ у цьому немає.

Перший віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко різко відповіла на пропозицію Путіна повернути українську військову техніку з окупованого півострова, заявивши, що Україна Крим за кораблі не продає. Геращенко додала, що Україна поверне "Крим і всю українську власність там, у тому числі й кораблі. Як і Донбас».

Джерело: ТАСС

ФОТО: УНІАН

QHA