СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

 

Рада Федерації Росії підтримала пропозицію "сенатора" від Криму Ольги Ковітіді щодо проведення парламентських слухань про підвищення віку отримання зброї.

Вона пропонує заборонити продавати зброю особам до 21 року.

— Ми, законодавці, маємо ретельно проаналізувати правозастосовчу практику, оцінити стан морально-етичного виховання дітей і молоді. Необхідно розглянути питання внесення змін до статті 13 федерального закону "Про зброю", встановивши єдиний вік для отримання зброї — після досягнення 21 року. Надавши можливість суб'єктам зниження або збільшення цього віку в залежності від особливостей регіону, — повідомила вона.

За її словами, проти "внутрішніх і зовнішніх подразників також потрібно застосовувати м'яку силу".

— Кінематограф, внутрішній контент, книги мають відповідати загальнонаціональній ідеї. Єдність, довіра, любов до близьких, доброта затребувані сьогодні суспільством, — заявила Ковітіді.

 

Раніше так званий "голова" Криму Сергій Аксенов заявив, що школи і дитячі садки на анексованому півострові мають охороняти озброєні співробітники "поліції".

Після трагедії у Керчі в РФ пролунала пропозиція заборонити сайти відеоігор. За словами нардепа від правлячої партії "Єдина Росія" Євгенія Марченка, це допоможе молоді "не ламати психіку".

Голова Російської православної церкви патріарх Кирило зазначив, що гаджети заважають російським дітям здійснювати подвиги. За його словами, якщо дитина більшу частину часу приділяє "тому, щоб отримувати задоволення", то у неї формуються переконання, що задоволення — це головне. Тим часом, предки росіян, як вважає патріарх, орієнтувалися не на задоволення, а на сміливі вчинки.

 

Джерело: Крым Информ

QHA