БАКУ (QHA) -

Речниця МЗС РФ Марія Захарова поставила під сумнів територіальну цілісність Азербайджану.

В інтерв'ю вірменським журналістам вона заявила, що Москва не поділяє точку зору російських діячів, які відвідали Азербайджан і висловили підтримку його суверенітету.

— У будь-якій країні з демократичним суспільством є безліч експертів і політиків, які висловлюють свою точку зору. Це не державна точка зору, але вони мають на неї право, — сказала Захарова.

Раніше, як повідомляють азербайджанські ЗМІ, низка відомих російських діячів і журналістів заявили про необхідність деокупації Карабаху. Група росіян відвідала Азербайджан, зокрема, звільнене під час квітневої війни 2016 року село Джоджуг Марджанли.

Відзначимо, Вірменія окупувала 20% територій Азербайджану — Карабах і прилеглі до неї райони. Незважаючи на чотири резолюції ООН, невизнання окупації світовою спільнотою, Єреван продовжує політику агресії. Азербайджан, у свою чергу, заявляє, що має намір використовувати всі дипломатичні зусилля для вирішення карабаської проблеми, проте залишає за собою право збройним шляхом повернути собі окуповані Вірменією території.

Раніше прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив, що існує "дуже велика ймовірність війни" у Карабасі. Вірменський лідер закликав РФ вплинути на Азербайджан, щоб Баку не відновив свій суверенітет над Карабахом.

Джерело: Haqqin.az

QHA