КИЇВ (QHA) -

У екс-шпигуна Сергія Скрипаля та його доньки Юлії є невеликий шанс вижити. Про це повідомила племінниця Скрипаля Вікторія.

Вона зазначила, що лікарі дають не дуже позитивний прогноз.

— З 99% у мене може бути 1% надії. Як би там не було, це дало їм дуже невеликий шанс на виживання. Але вони залишаться інвалідами на все життя, — сказала вона.

Окрім цього, племінниця Скрипаля додала, що 90-річній матері екс-шпигуна не повідомили про отруєння сина та онучки через її слабке здоров'я.

Нагадаємо, 5 березня Скрипаль, засуджений в РФ за шпигунство на користь Лондона, і його донька були госпіталізовані у критичному стані після отруєння в британському місті Солсбері.

QHA повідомляло, що такі країни, як Австралія і Македонія заявили про свій намір вислати з країни російських дипломатів. У свою чергу Нова Зеландія не підтримала це рішення. А в Ісландії заявили, що будуть бойкотувати Чемпіонат світу з футболу в Росії.

США заявили, що вишлють 60 російських дипломатів через отруєння Скрипаля. Про висилку російських дипломатів після інциденту в Солсбері повідомила і низка країн ЄС. Це Польща, ФРН, Франція, Латвія, Литва та Естонія, Нідерланди, Данія, Чехія.

Джерело: The Guardian

ФОТО: AP

QHA