КИЇВ (QHA) -

 

Сьогодні, 12 листопада, суд заарештував Ігоря Павловського, колишнього помічника депутата Верховної Ради від "Блоку Петра Порошенко" Миколи Паламарчука у справі про вбивство радниці міського голови Херсона, активістки Катерини Гандзюк.

Про це повідомили журналісти Telegram-каналу The Newsroom з посиланням на власні джерела.

Павловському обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 3 грудня без права виходу під заставу.

Інформацію про арешт підтвердила голова прес-служби Генеральної прокуратури України Лариса Сарган.

Вона зазначила, що Павловського затримали у суботу, 10 листопада. Йому оголошено підозру за двома статтями Кримінального Кодексу України — організація злочину і умисне вбивство.

— Слідство у кримінальному провадженні веде Служба безпеки України з процесуального керівництва Генеральної прокуратури.

 

Ім'я колишнього помічника нардепа оприлюднили активісти спільноти "Хто замовив Катю Гандзюк?" у Facebook.

За їхньою інформацією, Ігор Павловський на прізвисько "Собака" був посередником між виконавцями злочину і замовником, який передав гроші ймовірного організатора нападу Сергію Торбіну. 6 листопада стало відомо, що Паламарчук звільнив Павловського з посади свого помічника.

 

7 листопада, у день похорону Катерини Гандзюк, активісти націоналістичної організації С14 закидали фаєрами будинок Ігоря Павловського.

У той же день біля Головного управління обласної поліції Херсона близько 50 осіб влаштували акцію з вимогою притягнути до відповідальності замовників нападу на активістку.

Відзначимо, 4 листопада Катерина Гандзюк померла в опіковому центрі Київської міської клінічної лікарні №2. 31 липня Катерину Гандзюк облили сірчаною кислотою, у результаті чого вона отримала хімічні опіки і частково втратила зір.

QHA