ВАШИНГТОН -

Управління метрополітену району Вашингтон заборонило вивішувати на станціях метро і трамвайних зупинках плакати, присвячені темі спроби держперевороту в Туреччині 15 липня 2016 року.

Плакати були підготовлені Асоціацією незалежних промисловців і бізнесменів (MUSIAD) США для інформування американської громадськості про торішні турецьких події.

— MUSIAD у числі перших організацій засудила дії путчистів, виявивши солідарність з турецьким народом у боротьбі за демократію. Асоціація домовилася з деякими американськими рекламними агентствами про розміщення плакатів інформаційного характеру, присвячених темі спроби перевороту в Туреччині. Але ми отримали відмову від управління метрополітену Вашингтона, — йдеться в заяві MUSIAD.

Незважаючи на домовленості, управління метрополітену району Вашингтон в односторонньому порядку заборонило вивішувати «плакати політичного змісту».

Для США, які в усі часи залишалися колискою демократії та свободи, подібні заборони є неприйнятними, вважають організатори акції.

Нагадаємо, у ніч з 15 на 16 липня 2016 року група турецьких військовослужбовців, які перебувають в організації FETÖ Фетхуллаха Ґюлена, зробила спробу збройного захоплення влади в країні. Наміри хунти були рішуче присічені завдяки діям керівництва Туреччини і органів правопорядку, а також пересічних громадян.

Джерело і фото: АА

QHA