АНКАРА (QHA) -

Антитерористична операція розпочата по всій Туреччині для упіймання понад 100 осіб, які підозрюються у зв'язках з терористичною групою Фетхуллаха Ґюлена (FETÖ), яка відповідальна за спробу військового перевороту в Туреччині в минулому році, передає Daily Sabah, посилаючись на турецьку поліцію.

Операція проводиться в 16 провінціях, включаючи столицю Туреччини Анкару. Операцію розпочато після того, як прокуратура міста Стамбул видала санкції на арешт у загальній чисельності 112 підозрюваних.

Дана операція проводиться як частина розслідування проти організації письменників і журналістів (Journalists and Writers Foundation), в якій лідер FETÖ, Фетхуллах Ґюлен, є почесним президентом.

FETÖ звинувачується в організації військового перевороту, що провалився, який стався в липні минулого року.

Нагадаємо, що військовий переворот провалився завдяки тому, що на вулиці міст вийшли сотні тисяч турецьких громадян і військових. Загинуло 250 осіб, більшість з них цивільні, було поранено понад 2000 осіб. Як це відбувалося та як змінилася Туреччина за рік, можна дізнатися в нашій ретроспективі та статті, присвяченій річниці спроби перевороту.

QHA