АНКАРА -

Туреччина продовжує рішучу боротьбу з тероризмом як на своїй території, так і за кордоном.

З 20 по 27 лютого в Туреччині проведені 178 операцій проти терористичної організації PKK, у результаті яких нейтралізовані 36 терористів, повідомляє МВС Туреччини.

У повідомленні наголошується, що 18 із них ліквідовані, двоє поранені, четверо схоплені живими, ще 12 склали зброю і здалися владі.

Крім того, заарештовані 32 із 1321 осіб, затриманих за підозрою в пособництві терористам.

Також затримано 18 осіб, причетних до діяльності терористичної організації DHKP-C, і 66 осіб, причетних до діяльності терористичної організації ІДІЛ.

Також у рамках боротьби з тероризмом заарештовані 48 із 855 осіб, затриманих під час розслідування діяльності терористичного течії Фетхуллаха Ґюлена (FETÖ) і терористичної організації PYD (відгалуження PKK у Сирії).

Крім того, за минулий тиждень у 72 провінціях Туреччини пройшли 597 операцій у сфері протидії фінансуванню тероризму.

У рамках боротьби з нелегальною міграцією берегова охорона Туреччини затримала 1846 іноземців, які намагалися нелегально проникнути на територію Туреччини, у тому числі 256 із них — морем.

Нагадаємо, раніше АА повідомляло, що режим Башара Асада надає підтримку терористам PYD/PKK у Сирії. Зокрема, режим підтримує створення терористами своїх центрів підготовки в районах Шейх Максуд і Хюллюк провінції Алеппо, аналогічних тим, що створені в Афріні у січні нинішнього року. Тут сотні терористів навчають вибухової справи, тактиці ведення бою і використанню важкого озброєння.

Джерело: АА

ФОТО: інтернет

QHA