АНКАРА (QHA) -

Сьогодні, 5 квітня, правоохоронці Туреччини затримали екс-співробітника Управління з інформаційних технологій і зв'язку Туреччини, якого вважають «куратором» Мевлюта Мерта Алтинташа, який убив російського посла Андрія Карлова.

У рамках розслідування замаху на російського дипломата арештовані декілька людей, у тому числі три співробітники поліції. Серед заарештованих — глава медіа-групи Guru Хайреддін Айдинбаш і організатор виставки, на якій був убитий посол РФ, Мустафа Тимур Озкан.

Нагадаємо, напад на посла Росії в Анкарі Андрія Карлова стався 19 грудня 2016 року під час його виступу на відкритті виставки «Росія очима турків», організованої спільними зусиллями посольства Росії в Анкарі та муніципалітету столичного району Чанкая. Нападник був убитий поліцейськими. Російський посол помер від отриманих поранень.

Раніше повідомлялося, що Управління у боротьбі з тероризмом і спецслужби Туреччини у рамках розслідування вбивства посла Росії в Анкарі Андрія Карлова виявили нові факти.

Співробітники відділу по боротьбі з тероризмом Управління поліції Анкари затримали і допитали 25 осіб за підозрою у причетності до вбивства Карлова.

QHA