НЬЮ-ЙОРК (QHA) -

Вбивство Аркадія Бабченка разюче схоже з методами російської провокації з політичної дестабілізації ситуації, заявив 29 травня на засіданні ООН, присвяченому Україні, міністр закордонних справ Павло Клімкін.

Глава МЗС зазначив, що Аркадій Бабченко — добре відомий російський журналіст і критик чинного російського режиму.

При цьому, дипломат зазначив, що поки що зарано робити які-небудь висновки з приводу вбивства журналіста.

— Ми тільки що отримали інформацію (вечір 29 травня, — ред), що Аркадій Бабченко — добре відомий російський журналіст і критик чинного російського режиму, був убитий в Києві. Поки що зарано робити які-небудь висновки з приводу вбивства журналіста, однак це вражаюче схоже на методи, якими РФ провокує політичну нестабільність, — сказав Клімкін.

Міністр зазначив, що йому нелегко надати докладні списки і розповіді про російську агресію проти України, оскільки це питання є питанням життя і смерті багатьох українців.

Разом з тим, Клімкін зазначив, що Україна не пошкодує ніяких зусиль, щоб забезпечити справедливість, і російська держава буде притягнута до повної відповідальності за свою агресію.

Нагадаємо, у Києві біля посольства Росії в Україні триває пікет у зв'язку із вбивством російського журналіста Аркадія Бабченка.

На площі перед посольством зібралося декілька десятків людей. На стіни будівлі наклеїли фотографії вбитого журналіста.

QHA повідомляло, що у Києві застрелили російського журналіста Аркадія Бабченка.

В ОБСЄ відреагували на вбивство журналіста у Києві і закликали українських правоохоронців негайно розслідувати цю подію.

У свою чергу, Слідчий комітет РФ порушив кримінальну справу за фактом вбивства Аркадія Бабченка. У РФ додали, що не залишать без уваги вбивства громадян Росії в Україні.

QHA