ЄРЕВАН (QHA) -

У столиці Вірменії Єревані сьогодні, 29 квітня, поновилися антиурядові акції протесту. Акції поновилися у центрі Єревана протестними ходами студентів. Кінцевим пунктом маршруту оголошена площа Республіки, де увечері запланований мітинг опозиції.

Наразі демонстранти перекривають центральні вулиці столиці барикадами з лавок і сміттєвих баків.

При цьому протести поширюються на все більшій частині країни, де протестувальники також перекривають дороги.

QHA повідомляло, що 27 квітня у Вірменії на площі Вардананц у місті Гюмрі розпочався мітинг всенародного руху проти правлячої Республіканської партії.

Раніше з ранку 25 квітня у Єревані поновилися акції протесту проти чинної влади. Нікол Пашинян закликав активістів не залишати барикади.

До протестувальників приєдналися вірменські військові. На кадрах, поширених світовими ЗМІ, видно, як військові братаються з протестуючими.

Причиною акцій протесту послугувало обрання на спеціальному засіданні парламенту екс-президента Вірменії Сержа Саргсяна прем'єр-міністром країни. За кандидатуру політика проголосувало 77 депутатів Національних зборів, проти — 17. Вірменія, таким чином, перейшла до парламентської форми правління після затверджених конституційних змін.

QHA