КИЇВ (QHA) -

Євросоюз уважно стежить за розвитком ситуації навколо депортації екс-президента Грузії, колишнього голови Одеської ОДА та лідера партії «Рух нових сил» Міхеїла Саакашвілі і чекає на дотримання його прав. Про це заявили у представництві ЄС в Україні.

— Ми продовжуємо стежити за ситуацією навколо Міхеїла Саакашвілі. Ми сподіваємося, що верховенство права, як і права Міхеїла Саакашвілі будуть дотримані, — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Саакашвілі на прес-конференції заявив, що на президента України Петра Порошенка, генерального прокурора Юрія Луценка, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова і олігарха Ріната Ахметова чекає в'язниця.

Агентство QHA повідомляло, що Міхеїл Саакашвілі після депортації звернувся до канцлера Німеччини Ангели Меркель з проханням про допомогу. Політик заявив, що має намір повернутися в Україну законним шляхом.

Раніше повідомлялося, що Грузія може направити до Польщі запит на екстрадицію Саакашвілі. Як повідомив представник правлячої коаліції у парламенті Грузії Нукрі Кантарія, в Грузії Саакашвілі засудили до позбавлення волі.

Джерело: Європейська правда

QHA