БРЮССЕЛЬ (QHA) -

 

Інформація "співголови V Ялтинського міжнародного економічного форуму" Андрія Назарова, що в Брюсселі готові співпрацювати з "представництвом" окупованого Криму, є фейком.

Про це "Укрінформу" повідомив представник Євросоюзу.

— Позиція ЄС дуже чітка: ми не визнаємо і не будемо визнавати самопроголошене представництво незаконно анексованого Криму і не маэмо наміру якось співпрацювати з такого роду утвореннями, — зазначив представник ЄС.

У Євросоюзі нагадали, що повністю підтримують суверенітет і територіальну цілісність України.

Представники Міністерства закордонних справ (МЗС) Бельгії, з якими зв'язався "Укрінформ", також заявили, що не мають наміру працювати з гіпотетичними "представництвами" анексованого українського півострова.

Видання пише, що бельгійський депутат Філіп Девінтер, про якого згадувалося в публікації про відкриття "представництва" Криму, займає маргінальні позиції і не користується політичним впливом.

 

Раніше "співголова" V Ялтинського міжнародного економічного форуму Андрій Назаров заявив "Известиям", що у першій половині 2019 року в Брюсселі нібито відкриється "представництво" анексованого Криму. За його словами, вже створили робочу групу, яка організовує відкриття "організації".

Назаров зазначив, що "представництво" має просувати інтереси Криму в Євросоюзі. Бельгійський депутат Девінтер додав, що організація відповідатиме за подолання "негативного порядку денного навколо регіону", також "представництво" має дозволити європейським бізнесменам реалізовувати свої бізнес-проекти в Криму.

Про "представництво" висловився австрійський сенатор Герхард Дорфлер, заявивши, що "організацію" потрібно зареєструвати в єдиному "реєстрі прозорості ЄС", щоб вести роботу на території Євросоюзу.

 

Джерело: Укринформ, Известия

QHA