КИЇВ (QHA) -

У результаті зіткнень біля Верховної Ради України постраждало семеро поліцейських. Про це повідомляється на сайті Міністерства внутрішніх справ (МВС) України.

— Результатом перешкоджання законним діям поліцейських стала госпіталізація семи працівників Нацполіції з ушкодженнями різного ступеня тяжкості: двоє поліцейських — легкого та п'ятеро — середнього, — йдеться у повідомленні.

У МВС зазначили, що за попередніми даними медиків, у постраждалих виявили закриті черепно-мозкові травми, хімічні опіки, переломи і забій кінцівок.

Усі відомості про зіткнення внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 345 (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що у наметовому містечку біля Верховної Ради України розробляли плани із захоплення українського парламенту. Луценко заявив, що план захоплення готували за гроші українського бізнесмена-утікача Сергія Курченка.

QHA повідомляло, що співробітники правоохоронних органів затримали біля Верховної Ради понад 100 осіб. У правоохоронних органах зазначили, що у наметовому містечку під час проведення слідчих дій виявили та вилучили 9 гранат РГД-5, запали, «коктейлі Молотова» і 5 димових мін. Усі предмети направили на експертизу.

Нагадаємо, заступник глави Нацполіції, начальник поліції Києва Андрій Крищенко заявив, що біля Верховної Ради поліція проводить слідчі дії відповідно до постанови суду в рамках кримінальних проваджень.

QHA