КИЇВ (QHA) -

Ветерани АТО вийшли з протестом під стіни Кабміну та Мінсоцполітики проти постанови №413, яка блокує механізм отримання землі учасниками антитерористичної операції.

Про це на прес-конференції повідомив голова правління громадської організації учасників АТО «Українці — разом!» Руслан Руденко.

У заході взяли участь ветерани 86 організацій з Харківської, Полтавської та Київської областей.

За словами активістів, у вересні минулого року вони разом з юристами подали колективне звернення до Кабінету міністрів, однак відповіді не отримали.

— Весь пакет документів був оброблений Мінсоцполітики, Мінагрополітики і Госгеокадастром. У грудні ми вимагали, щоб до постанови були внесені зміни, але цього не сталося. Тому ми і мобілізували ветеранів з різних куточків країни, щоб мирним шляхом донести свою точку зору, — заявив Руденко.

Активісти сподіваються, що зміни до постанови будуть внесені на завтрашньому засіданні Кабміну, а у разі відмови, учасники АТО планують почати всеукраїнську акцію.

ДОВІДКА: Постанова № 413, яка набрала чинності 20 червня 2017 року, обмежує площу земельних ділянок, які можуть безоплатно передаватись у власність, і зобов'язує Держгеокадастр передавати в оренду земельні ділянки для сінокосіння, випасання худоби та городництва тільки через земельні торги.

Нагадаємо, раніше QHA повідомляло, що у Києві готуються провести марш "Стоп реванш".

Учасники маршу виступлять з вимогами до президента України і депутатів Верховної Ради ухвалити рішення, які чітко окреслять "комплексну політику з деокупації України і зупинять реванш олігархічної колоніальної системи".

QHA