КИЇВ (QHA) -

Учасники IV «Міжнародного економічного форуму» в окупованій Росією Ялті потрапили до списку іноземців, які незаконно відвідали півострів. Про це заявила прес-секретар прокуратури Автономної Республіки Крим Тетяна Тихончик.

За її словами, 5 квітня прокуратура АРК направила у Міністерство закордонних справ України листа через намір влади країни-окупанта РФ провести в Криму ялтинський форум за участю іноземних політиків.

— Перебування іноземців на півострові Крим та участь у так званому «IV Ялтинському міжнародному економічному форумі» є свідченням підтримки агресії Російської Федерації проти України і негативно вплине на зусилля держави Україна у відновленні її територіальної цілісності та національних інтересів, — йдеться у заяві.

Наразі за фактом незаконного в'їзду на територію півострова до списку прокуратури АРК внесено 186 громадян іноземних держав, куди входять і учасники так званого форуму.

Нагадаємо, на організований російськими окупантами "Ялтинський міжнародний економічний форум" прибула делегація з Сирії. Делегацію з 70 осіб в аеропорту зустрів самопроголошений глава Криму Сергій Аксенов.

Раніше повідомлялося, що на цей форум очікується прибуття депутатів німецького парламенту від правої партії «Альтернатива для Німеччини».

Джерело: Громадське

QHA