КИЇВ (QHA) -

Уряд України подав до Верховної Ради законопроект, в якому пропонує ратифікувати угоду між урядами України і Туреччини про взаємне співробітництво і захист інвестицій. Відповідний законопроект зареєстрували у Верховній Раді 19 квітня.

У пояснювальній записці повідомляється, що у Києві Україною і Туреччиною було укладено угоду від 9 жовтня 2017 року.

— Укладення зазначеної угоди значною мірою сприятиме розвитку перспективних напрямів міжнародного інвестиційного співробітництва, залученню іноземних капіталовкладень та технологій, активізації зовнішньоторговельного обігу, зменшить некомерційні ризики, що виникають перед іноземними інвесторами, сприятиме закріпленню позитивного міжнародного іміджу України як держави зі сприятливим інвестиційним кліматом, яке має стабільну міжнародно-правову договірну базу щодо захисту іноземних інвестицій, — йдеться у пояснювальній записці.

В уряді зазначили, що угода сприятиме забезпеченню макроекономічної стабільності української економіки.

Нагадаємо, глава МЗС України Павло Клімкін подякував владі Туреччини за підтримку територіальної цілісності України.

Раніше Клімкін на зустрічі зі своїм турецьким колегою в Анкарі заявив, що Україна і Туреччина планують досягти рівня товарообігу у розмірі 10 млрд доларів.

За словами глави зовнішньополітичного відомства України, укладення договору про Зону вільної торгівлі стане одним з головних досягнень двосторонніх відносин та економічного співробітництва.

QHA