КИЇВ (QHA) -

Міністерство інфраструктури України має намір звернутися до Ради національної безпеки і оборони (РНБО) з приводу заборони заходу російських суден у внутрішні українські води. Про це повідомили в Мінінфраструктури у Facebook.

У прес-службі відзначили, що метою звернення є високий рівень терористичних загроз.

— Це неприпустимо, коли під час агресії з боку Російської Федерації по річках України, де знаходяться об'єкти критичної інфраструктури, ходять російські судна. Ми будемо ініціювати заборону проходу російських судів річкахми України, — цитує Мінінфраструктури главу відомства Юрія Лавренюка.

Окрім цього, 23 квітня на чолі з міністром інфраструктури відбулася нарада з приводу заходу суден у закриті морські порти окупованого Криму і Севастополя і з приводу санкцій через будівництво окупантами Керченського мосту.

— Міністерство інфраструктури передало Міністерству закордонних справ матеріали списку санкцій для подальшого додавання до міжнародного позовом, — підкреслили у прес-службі.

QHA повідомляло, що Росія активізувала діяльність в акваторії Азовського моря, що може нести загрозу українським морякам. Військові вважають, що це може бути пов'язано з діями у відповідь на затримання в акваторії Азовського моря українськими прикордонниками рибальського судна "НОРД" з анексованого Криму.

QHA