КИЇВ (QHA) -

Україна має створити Антикорупційний суд і більш активно просувати інші реформи. Таку думку висловив сенатор США Роберт Портман сьогодні на прес-конференції за підсумками свого візиту до Києва, передає кореспондент QHA.

— Необхідно досягти більшого прогресу в антикорупційних реформах, зокрема, щодо Антикорупційного суду, — підкреслив він.

На його думку, впровадження реформ допоможе зробити Україну більш привабливою для іноземних інвесторів, у тому числі й американських.

— Україна — це гарне місце для американського бізнесу, щоб інвестувати ... Ми бачимо багато можливостей для розвитку нашого бізнесу в Україні і для інвестування, оскільки Україна сильно недоінвестована. Ще багато чого попереду в питанні досягнення прозорості влади, верховенства права, правосуддя і так далі, щоб компанії з мого рідного штату (Огайо — ред.) і в цілому в США, були впевнені у своїх інвестиціях, — вважає він.

Нагадаємо, 23 березня під час візиту до Києва міністр закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан заявив, що Франція знає про успіхи України в проведенні реформ. Разом з тим, на думку Ле Дріана, зроблено ще не все необхідне, і Україна має продовжувати реформи, зокрема, у сфері боротьби з корупцією.

QHA