КОПЕНГАГЕН (QHA) -

Україні потрібно продовжувати курс реформ, підкреслив глава Міністерства закордонних справ (МЗС) Великобританії Боріс Джонсон під час зустрічі з прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом у Данії.

Зустріч відбулася перед Другою конференцією з питань реформ.

— Друзі України збираються разом. Вражений тим, що Україні вдалося зробити. Треба й далі йти шляхом реформ. І ця конференція — чудова нагода з'ясувати, де ми зараз, і що буде завтра. Сьогодні ви виграєте битву ідей, і треба продовжувати курс реформ, — цитує прес-служба Кабінету міністрів України Боріса Джонсона.

Гройсман, у свою чергу, подякував Великій Британії за високу оцінку реформ в Україні та заявив, що країна налаштована на їхнє продовження.

Під час зустрічі сторони обговорили питання двостороннього співробітництва і можливості спільних позицій у перемовинах з міжнародними партнерами.

QHA повідомляло, що глава МЗС Великобританії Боріс Джонсон у своїй статті, присвяченій четвертій річниці окупації Криму, яку 22 лютого опублікувало британське МЗС, повідомив, що світова спільнота має пам'ятати про жахливі наслідки анексії Росією Криму і подвоїти зусилля у справі захисту спільних цінностей і міжнародного права.

QHA