КИЇВ (QHA) -

Голова Сенату Австралії Стівен Перрі заявив, що Австралія підтримує суверенітет і територіальну цілісність України. Про це він сказав під час спільного з головою Верховної Ради України Андрієм Парубієм брифінгу в понеділок у Києві.

Перрі підкреслив, що Україна може і далі розраховувати на підтримку Австралії.

— Весь цей час, під час якого ми будемо надалі дружити, ми будемо розділяти ці цінності, — сказав голова австралійського сенату.

У свою чергу, Парубій подякував австралійському колезі за підтримку суверенітету та цілісності України.

— Я подякував пану президенту за підтримку територіальної цілісності та суверенітету нашої країни і особливо за збереження і продовження санкцій проти Російської Федерації, проти агресора, — сказав спікер українського парламенту.

Він також відзначив активну участь Австралії в розслідуванні катастрофи літака Малайзійських авіаліній рейсу МН-17 над Донбасом у 2014 році.

— Ми висловили впевненість, що в результаті слідчих дій будуть не просто названі винні в цій трагедії, а також їх притягнуть до відповідальності, — зазначив Парубій.

Голова ВР також заявив, що візит президента сенату Австралії стане новим етапом в українсько-австралійських відносинах. Парубій переконаний, що у України в Австралії багато друзів і надійних партнерів.

Нагадаємо, представники України, Нідерландів, Австралії, Бельгії та Малайзії 20 вересня підписали угоду, в якій підтвердили свою співпрацю з питання розслідування катастрофи МН17.

Джерело: Інтерфакс-Україна

QHA