КИЇВ (QHA) -

Україна розглядає усі можливі варіанти звільнення незаконно ув'язненого в Росії українського режисера Олега Сенцова. Про це повідомила речниця Міністерства закордонних справ (МЗС) України Мар'яна Беца під час брифінгу.

Речник МЗС підкреслила, що можливий розгляд варіанту обміну Олега Сенцова на директора «РИА Новости Украина» Кирила Вишинського, якого затримали у Києві за підозрою у державній зраді.

— Усе можливо. Я не можу розкривати всі деталі, тому що якби ми оголошували заздалегідь, то і Ахтем Чийгоз, і Ільмі Умеров, мабуть, ще не були б звільнені. Перемовний процес не зупиняється.

Нагадаємо, адвокат Дмитро Дінзе на прес-брифінгу заявив, що Олег Сенцов голодуватиме до кінця. За словами сестри Сенцова Наталії Каплан, своїми діями він хоче наблизити звільнення усіх в'язнів.

Раніше уповноважений президента України у справах кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв заявив, що попросить Сенцова і Балуха припинити голодування.

QHA повідомляло, що Сенцов розпочав голодування 14 травня, вимагаючи від російської влади звільнити 64 українських політв'язнів.

QHA