КИЇВ (QHA) -

Голові та 18 суддям Конституційного суду Російської Федерації направлено повідомлення про підозру у вчиненні злочину, який призвів до порушення державного кордону України, повідомила на своїй сторінці у Facebook прес-секретар Генеральної прокуратури України Лариса Сарган.

За її словами, штучна легітимізація керівництвом Російської Федерації окупації частини території України — Автономної республіки Крим та міста Севастополь — була б неможлива без незаконного рішення суддів Конституційного суду РФ.

— Відповідно до вимог Кримінально-процесуального кодексу України, 6 березня, за допомогою кур'єрської служби міжнародної доставки і електронної пошти, письмові повідомлення про підозру доставлені за місцем роботи підозрюваних (Конституційний суд РФ, отримала працівник секретаріату Сенякова) — повідомила Сарган.

Лариса Сарган зазначила, що Головною військовою прокуратурою продовжується досудове розслідування за фактом рішення і ведення представниками влади та Збройних сил РФ агресивної війни проти України, а також вчинення інших злочинів, які призвели до окупації території Автономної республіки Крим та м. Севастополь, а також інших тяжких наслідків.

Нагадаємо, раніше QHA писало, що збиток, завданий Україні у результаті анексії Криму, склав 1 трильйон доларів.

QHA