БЕРЛІН (QHA) -

Посольство України в Німеччині закликає уряд Німеччини заборонити візити німецьких депутатів в окупований Крим. Про це повідомив посол України в Німеччині Андрій Мельник на своїй сторінці у Twitter.

Така заява була зроблена після того, як депутат від фракції «Альтернатива для Німеччини» Ульріх Ейме в черговий раз незаконно відвідав анексований півострів.

— Черговий німецький політичний авантюрист Ульріх Ейме нелегально пробрався в анексований Крим: закликаємо Федеральний уряд нарешті заборонити такі вояжі німецьких громадян, а керівництво фракції AfD в Бундестазі — відгородитися від злочинних дій, які шкодять іміджу партії, — написав Мельник.

Нагадаємо, 3 лютого в окупований Крим прибула делегація у складі трьох депутатів від правопопулістської партії "Альтернатива для Німеччини". Посол України в Німеччині Андрій Мельник заявив, що візит німецьких депутатів в окупований Крим матиме для них "дуже негативні правові наслідки". У той же час, депутати відповіли, що їх «не турбують погрози Києва заборонити їм в'їзд в Україну, вони розраховують відвідати Крим ще не раз».

ФОТО: Укрінформ

QHA