КИЇВ (QHA) -

У держбюджеті України передбачене збільшення фінансування «Кримського дому». Про це в інтерв'ю QHA повідомив нардеп Георгій Логвинський.

Зокрема, за його словами, у проекті бюджету на це заплановано близько півмільйона гривень. Однак у комітеті з прав людини Верховної Ради України вважають цю суму недостатньою, і вже звернулися до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана з проханням збільшити ці асигнування до 15 млн.

— Також ми (члени комітету з прав людини) будемо наполягати, щоб держава збільшила фінансування на потреби адвокатів політичних в'язнів, які незаконно перебувають у Росії та анексованому Криму, — сказав Логвинський.

Відзначимо, що державне підприємство «Кримський дім» об'єднує під своїм дахом низку громадських організацій, що займаються питаннями Криму.

Нагадаємо, 8 грудня Верховна Рада прийняла в другому читанні та в цілому законопроект №7000 «Про державний бюджет на 2018 рік».

За відповідне рішення проголосували 273 народних депутата.

Документом передбачаються наступні макропоказники на 2018 рік: зростання ВВП на 3% при інфляції в 9%. Мінімальна заробітна плата, згідно з проектом бюджету на 2018 рік, має зрости на 16% — до 3723 грн.

QHA