КИЇВ (QHA) -

Продуктова блокада адміністративної межі Криму з Україною є акцією кримськотатарських активістів, тому українські правоохоронці отримали наказ тільки забезпечувати порядок і запобігати провокаціям. Про це повідомив Президент України Петро Порошенко, пише Інтерфакс-Україна.

− Блокада є акцією громадських активістів кримськотатарського народу, а державні служби – українські прикордонники і Міністерство внутрішніх справ – отримали наказ забезпечувати правопорядок і відсутність провокацій при проведенні акції, − сказав президент. Акція демонструє, що Україна буде робити все для якнайшвидшого відновлення державного суверенітету над окупованим півостровом, − додав Порошенко.

Глава держави також підкреслив, що блокада Криму і намір активістів заблокувати кордон з невизнаним Придністров'ям є двома різними акціями. У випадку з Кримом мова йде про території України, яка була захоплена російськими військовими в 2014 році.

Як відомо, з полудня 20 вересня почалася акція блокування ввезення в Крим продуктів і товарів зі сторони материкової України.

QHA