КИЇВ (QHA) -

Україна потребує великої кількості фінансових ресурсів для того, щоб проводити реформи та ефективно протистояти Росії. Про це заявила голова комітету ВРУ з міжнародних справ Ганна Гопко на конференції у Києві, передає кореспондент QHA.

— Фінансові ресурси, які отримала Україна за останні 4 роки, були достатніми для макроекономічної стабілізації, але нам потрібно більше фінансових коштів, щоб зменшити розрив у розвитку інфраструктури між Україною та країнами-членами Євросоюзу. Нам необхідні додаткові кошти в реальному секторі економіки як новий інструмент мотивації для того, щоб підтримувати реформи і долати такі виклики, як зростання популізму в Україні. Ми повинні зосередити зусилля на тому, щоб зберегти трансатлантичну єдність, це важливо для саміту Східного партнерства, тому що без потужної участі і підтримки США буде складніше протистояти Росії, заявила Ганна Гопко.

Нагадаємо, 24 листопада у Брюсселі проходить саміт Східного партнерства ініціативи, створеної Європейським союзом для співпраці з країнами, що не мають у доступному для огляду майбутньому перспектив вступу до ЄС, але важливих з точки зору європейської безпеки: Україною, Грузією, Молдовою, Білоруссю. Вірменією та Азербайджаном.

QHA