АНКАРА (QHA) -

Українська делегація на чолі з першим віце-прем'єр-міністром України Степаном Кубівим бере участь в XI засіданні Міжурядової україно-турецької комісії з торговельно-економічного співробітництва, яка проводиться в Анкарі (Туреччина) з 10 — 14 квітня. Про це повідомляє кореспондент QHA.

У складі української делегації близько 50 осіб, серед яких: надзвичайний і повноважний посол України в Турецькій Республіці Андрій Сибіга, директор департаменту залучення інвестицій Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Андрій Демчук; заступник міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції України Віктор Довгань; начальник управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Міністерства енергетики та вугільної промисловості України Олександра Козловська; заступник міністра аграрної політики і продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева; президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков.

Перший віце-прем'єр України проведе низку зустрічей з питань економіки, аграрної політики, сільського господарства, інфраструктури, освіти.

Зокрема, Кубів зустрінеться з міністром національної оборони Туреччини Нуреттіном Джаніклі, міністром економіки Туреччини Ніхатом Зейбекчі і віце-прем'єр-міністром Туреччини Мехметом Шимшеком.

QHA