ВАШИНГТОН (QHA) -

Українська група конгресменів США закликала Росію звільнити політв'язня Кремля Олега Сенцова. Про це повідомляється на сайті співголови української групи конгресменів Марсі Каптур.

Так, за звільнення українського режисера виступили: Сенді Левін (Демократична партія, Мічиган), Брайан Фітцпатрик (Республіканська партія, Пенсільванія), Марсі Каптур (Демократична партія, Огайо), Енді Харріс (Республіканська партія, Меріленд).

Політики висловили стурбованість долею українського режисера.

— Поки триває це беззаконня російського уряду, для нас важливо, як ніколи, виступити на підтримку принципів свободи слова і преси, які захищають тих, хто виступає проти тиранії. Ми залишаємося глибоко стурбованими долею українського режисера Олега Сенцова і закликаємо російську владу дотримуватися верховенства права і звільнити його негайно, — йдеться у повідомленні.

QHA повідомляло, що Олег Сенцов розпочав голодування 14 травня, вимагаючи від російської влади звільнити 64 українських політв'язнів.

29 травня український режисер дав згоду на підтримуючу терапію.

Нагадаємо, матері незаконно засуджених в Росії Олега Сенцова і Олександра Кольченка зустрілися вперше за 4 роки ув'язнення політв'язнів у РФ. Жінки записали відеозвернення до президента Петра Порошенка з проханням посприяти якнайшвидшому звільненню українських політв'язнів.

QHA