КИЇВ (QHA) -

Учасник, Валентин Бадрак, директор Центру досліджень армії, конверсії і роззброєння Дмитрій Козлов, керівник Лабораторії аналізу особистості при ЦІАКР, презентували свої книги, як відповідь на пропагандистську літературу, що надходить в Україну з боку республіки-агресора.

Експерти розповіли, що нещодавня заборона ряду книг російських авторів не тільки не завадить українцям прочитати цю літературу, але й забезпечить ім. чорний піар. Таким чином, тільки захисні дії зможуть подавити путінську пропаганду на території України. Одним із таких засобів було назвати книги, видані Центром досліджень армії, конверсії і роззброєння і Лабораторією аналізу особистості.

Цей проект, яким займається Бадрак і Козлов, тільки почав свою діяльність. Також експерти відповіли нашому кореспонденту, що наданий час вони можуть видавати книги лише невеликим тиражем в 1000 екземплярів. Ситуація може змінитися, коли подібними книгами зацікавляться великі видавництва.

Окрім того в планах, які поставили перед собою активісти – онлайн-проект «Живі історії», де кожний бажаючий зможе розповісти про події, які пережив під час агресії Російської Федерації.

Журналістам презентували книгу Дмитрія Козлова «Сучасні герої України» (2015), «Росія після Путіна» (2015), «Як протистояти агресії В.Путіна» (2014), і Валентина Бадрака «Як подолати особисту трагедію» (2015), і «Східна стратегія» (2011).

Як завірили експерти, під їх видавництвом не буде виходити пропагандистська література. Для написання книг відбирались тільки об’єктивна і доступна інформація, а в якості героїв залучались несуперечливі фігури. Як заявив Козлов, проект переслідує інші цілі:

-Є питання інформаційної безпеки. Як мінімум захищати від продукції відкрито ворожого характеру, що надходить (нап. Російської Федерації).

Зараз в планах Центру передати в зону бойових дій книгу «Сучасні герої України», розраховану на російськомовного мешканця Сходу.

QHA