КИЇВ (QHA) -

На сайті президента України Петра Порошенка з'явилася новина про те, що українським дипломатам вдалося домовитися із російською владою про можливість відвідати наступного тижня українського журналіста Романа Сущенка у СІЗО.

— Павло Клімкін щойно доповів мені, що українські дипломати домоглися доступу до нашого журналіста Романа Сущенка на наступному тижні, повідомляє ЕспресоTV.

Сьогодні слідство висунуло офіційне звинувачення у шпигунстві громадянину України Роману Сущенку.

Зокрема, за даними джерел групи «Інформаційне спротив» (ІС), у журналіста «Укрінформу» Романа Сущенка, який був незаконно затриманий у Москві, під час перебування у в'язниці «Лефортово» забрали одяг.

Нагадаємо, кореспондента Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» у Франції Романа Сущенка неправомірно затримали 30 вересня у Москві, куди він приїхав у приватних справах. Дружина журналіста дізналася про його затримання лише ввечері 2 жовтня, коли російські ЗМІ написали, що Романа Сущенка утримують у московському «Лефортово» за звинуваченням у шпигунстві. У ФСБ заявляють, що Сущенко є співробітником Головного управління розвідки Міноборони України.

ФОТО: інтернет

QHA