КИЇВ (QHA) -

Перебування Войцеха Балчуна на посаді голови правління ПАТ «Укрзалізниця» можна вважати формально продовженим до 5 червня 2019 року.

Про це повідомив директор з правових питань «Укрзалізниці» Андрій Омельченко.

За його словами, Балчун був призначений головою правління ПАТ «Укрзалізниця» розпорядженням Кабінету міністрів України. Згідно із законодавством, термін його повноважень становить три роки. Відповідно до закону, глава УЗ призначається на посаду і звільняється з неї виключно рішенням уряду.

Омельченко також зазначив, що якщо після закінчення строку трудового договору трудові відносини фактично тривають і жодна зі сторін не вимагає їх припинення, дія цього договору вважається продовженою на невизначений термін.

— Дія контракту з головою правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцехом Балчуном, з урахуванням положень частини 1 статті 39-1 і частини 2 статті 23 КЗпП, формально вважається продовженою до 5 червня 2019 року.

Громадянин Польщі Войцех Балчун зайняв цей пост 20 квітня 2016 року.

Нагадаємо, невдоволення діяльністю Балчуна як глави «Укрзалізниці» неодноразово висловлював міністр інфраструктури України Володимир Омелян. Так, 6 червня він заявив, що Балчун незабаром буде звільнений. У той же час прем'єр-міністр Володимир Гройсман говорив, що рішення про доцільність продовження контракту з Балчуном буде прийматися за підсумками його звіту про роботу за рік.

ФОТО: інтернет

QHA