ВАШИНГТОН (QHA) -

Заступники голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров і Ахтем Чийгоз зустрілися з колишнім послом США в Україні Джоном Гербстом у Вашингтоні вчора, 16 травня. Про це повідомив адвокат Микола Полозов на своїй сторінці у Facebook.

Умеров і Чийгоз також дали інтерв'ю директору Atlantic Council і журналісту The Washington Post Крістіану Керілу. На зустрічах був присутній Микола Полозов.

З конгресменом Джеймі Раскіним (штат Меріленд) заступники голови Меджлісу обговорили проблему окупації Криму Росією.

— Ахтем Чийгоз та Ільмі Умеров провели зустріч з конгресменом Джеймі Раскіним (штат Меріленд) і обговорили проблему окупації Криму і репресій щодо громадян України — кримських татар російською владою, — написав адвокат.

Умеров і Чийгоз також провели дискусію у Center for American Progress, де розповіли про ситуацію в анексованому Криму.

— Під кінець дня відбулася ще одна зустріч з правозахисниками Freedom House, під час якої Ахтем Чийгоз та Ільмі Умеров підняли низку ключових питань щодо порушення прав людини в окупованому Криму і досягли домовленостей щодо подальшої співпраці, — повідомив він.

Нагадаємо, раніше Ільмі Умеров і Ахтем Чийгоз зустрілися з представниками Адміністрації президента США Дональда Трампа і представником сенатора Річарда Дурбіна (штат Іллінойс). Під час зустрічей вони обговорили політичну ситуацію у Східній Європі, Україні і на анексованому півострові.

QHA повідомляло, що заступники голови Меджлісу розповіли у Вашингтоні про ситуацію в окупованому Криму.

QHA