КИЇВ (QHA) -

Найближчим часом проект змін до Конституції щодо статусу Криму винесуть на розгляд до Верховної Ради. Про це повідомив заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров в коментарі QHA.

Під час зустрічі голови Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова і заступника голови Меджлісу Ільмі Умерова з президентом України Петром Порошенко 18 травня обговорили законопроект про громадянство і внесення змін до статті 10 Конституції України щодо статусу Криму.

— Найближчим часом законопроект щодо автономії буде внесено на розгляд до Верховної Ради. Щодо змісту не обговорювали, тому що працює робоча група, — зазначив Умеров.

Заступник голови Меджлісу підкреслив, що поки невідома конкретна дата, коли законопроект внесуть на обговорення до Верховної Ради. При цьому, у голови Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова були зауваження до документа.

— Щодо законопроекту Рефат Чубаров висловив декілька наших претензій, і президент сказав, що відкликає законопроект, над ним попрацюють разом з Рефатом Чубаровим і наново будуть пропонувати.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко заявив, що для відновлення права кримських татар на самовизначення буде створена Кримська автономія. Президент підкреслив, що історична справедливість щодо відновлення права кримських татар вільно жити на своїй землі буде відновлена, і робоча група вже підготувала відповідні зміни до Х розділу Конституції щодо статусу Криму.

QHA