ЕДІРНЕ (QHA) -

Харківський Національний університет імені Каразіна підписав протокол про співпрацю з університетом Тракія (Туреччина). Церемонія підписання відбулася у місті Едірне (європейська частина Туреччини), де розташований турецький університет.

Українську сторону представив проректор з науково-педагогічної роботи Заріф Назіров і відповідальна за міжнародну співпрацю Ірина Штейміллер. Делегацію з Харкова прийняв ректор університету Тракія Ерхан Табакоглу.

За словами Табакоглу, Тракійський університет активно співпрацює з вищими навчальними закладами балканських країн і країн ЄС.

— Сьогодні ми дуже раді співпрацювати з університетом Каразіна, — зазначив він.

За словами Назірова, харківський університет, який тісно співпрацює з вузами Греції, Туреччини і західноєвропейських країн, має намір здійснювати спільні проекти з колегами з Тракії.

— Ми проводимо дуже важливі проекти і роботи з турецькими університетами. У нашому університеті навчаються студенти з різних країн світу. Зокрема, у стінах нашого ВНЗ функціонує великий Турецький культурний центр, — сказав він.

Відзначимо, університет Тракія був заснований у 1982 році. На сьогодні в університеті навчаються 47 тисяч студентів.

Раніше повідомлялося, що у Стамбульському університеті відбулося урочисте вручення сертифікатів турецьким студентам, які успішно завершили перший курс навчання на кафедрі української мови.

Як писало QHA, 27 березня у Стамбульському університеті відбулася церемонія відкриття спеціальності української мови.

Джерело: trakya.edu.tr

QHA