КИЇВ (QHA) -

Представником Кабінету міністрів у парламенті призначений Вадим Денисенко. Про це прем'єр-міністр Володимир Гройсман повідомив на нинішньому засіданні уряду.

Прем'єр зробив акцент на необхідності налагодити ефективну взаємодію уряду і парламенту в роботі з законопроектами.

— Нам не потрібен законодавчий спам, коли кожен законодавець і уряд вносять пачками закони, і це створює навантаження на комітети і парламент, — зазначив він.

Володимир Гройсман представив п'ять пріоритетних пакетів проектів, в які входить близько 50 законів. Вони торкаються питань зростання економіки, формування сприятливого бізнес-клімату, охорони інтелектуальної власності, приватизації, ефективності сфери державних фінансів, енергетики, житлово-комунального господарства, захисту екології, аграрного сектора, соціального захисту, правоохоронної діяльності.

— Ці всі пріоритети дуже важливі для комплексного системного розвитку нашої держави і прискорення економічного зростання, зміцнення соціальної справедливості країни, безпеки і оборони, — сказав прем'єр-міністр і додав, що напрацьовані рішення покликані вирішити конкретні проблеми і змінити ситуацію в країні на краще.

Довідка. Вадим Денисенко — народний депутат від «Блоку Петра Порошенка», колишній журналіст, один із засновників телеканалу «Еспрессо».

Нагадаємо, що раніше уряд не мав свого представника у Раді.

ФОТО: інтернет

QHA