КИЇВ (QHA) -

Усі дії Верховної Ради, Кабінету міністрів та інших органів виконавчої влади мають виконуватися з урахуванням кримської складової. Про це заявив 23 травня на презентації дослідження "Зелена книга. Державна політика щодо Криму" голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України Рефат Чубаров, передає кореспондент QHA.

— Кожний орган виконавчої влади, міністерства, відомства, а також комітети Верховної Ради, що б вони не робили у рамках виконання своїх повноважень, свої рішення мають пропускати крізь "кримську призму", буквально кожен документ. Зрозуміло, що кожен документ не матиме відношення до Криму. Нічого страшного. Це відбере хвилину часу, але якщо, скажімо, Міністерство у справах молоді та спорту затверджує документ, наприклад, із соціальної адаптації дітей з малозабезпечених сімей, то вони обов'язково мають дивитися, де тут Крим, де тут Донбас. Якщо, скажімо, Міністерство культури ухвалює рішення щодо проведення конкурсу, здавалося б, де конкурс, а де війна, вони мають це враховувати, — вважає Чубаров.

Раніше Чубаров заявив, що українці та кримські татари мають більше вивчати історію одне одного для того, щоб зменшити ступінь недовіри між двома народами.

QHA