АНКАРА (QHA) -

11–12 квітня в Анкарі відбудеться низка ділових заходів у рамках 11-го засідання Міжурядової україно-турецької комісії з питань торгівельно-економічного співробітництва, повідомляє Торгово-промислова палата України.

У рамках форуму відбудеться візит делегації українських підприємців до Туреччини.

— Заплановано В2В-зустрічі з турецькими підприємцями, керівництвом Союзу палат і товарних бірж Туреччини, Промислової палати Анкари, а також відвідування турецьких підприємств / технопарку. Підбір учасників заходу від турецької сторони відбуватиметься відповідно до складу української делегації, — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, вчора торговий аташе посольства Туреччини в Україні Хайдар Кочак на засіданні українського відділення міжнародної організації «EkoAvrasya», заявив, що перемовини між Києвом і Анкарою про створення зони вільної торгівлі тривають в активному темпі, проте з деяких питань груп виробництва усе ще не досягнуто остаточної згоди обох сторін.

Як повідомляло QHA, глава МЗС України Павло Клімкін заявив, що Україна і Туреччина планують досягти рівня товарообігу в розмірі 10 млрд доларів, повідомляється у Twitter МЗС України.

QHA